Konkretny temat z Alior Bank SA. Ponad 50 tys. zostało w kieszeni!

Kroś może powiedzieć, że z bankiem nie można wygrać w sądzie, bo zwykle bank ma wszystko dobrze przygotowane, udokumentowane, podpisane i uzasadnione. Otóż niekoniecznie tak musi być, o czym świadczy sprawa, której dotyczy dzisiejszy wpis na blogu konsument-wygrywa.pl.

Alior Bank SA pozwał naszego Klienta, nazwijmy go na potrzeby wpisu Panem Kazimierzem, na kwotę przeszło 50 tys zł. W zasadzie z odsetkami i kosztami suma zbliżała się do 60 000 zł. Pan Kazimierz podchodził nieufnie do tematu, był przekonany, że należy „płakać i płacić”. Zlecił nam jednak zapoznanie się z dokumentami przesłanymi z sądu. Dostrzegliśmy pewne nieścisłości w dokumentacji przedłożonej przez Alior Bank SA. Im bardzie wgłębialiśmy się w sprawę, tym wątpliwości było więcej.

Okazało się, że nie tylko my nie byliśmy przekonani, że bank słusznie domaga się przeszło 50 tys zł. Również Sąd dał wyraz swoim wątpliwościom w ten sposób, że oddalił powództwo w całości !

Odnieśliśmy kolejny duży procesowy sukces. Kolejne powództwo wytoczone przez Alior Bank S.A. z siedzibą w Warszawie zostaje oddalone w całości.

Zostałeś pozwany przez bank albo firmę pożyczkową? Zleć nam poprowadzenie Twojej sprawy, a taki sukces jak opisany w tym poście stanie się Twoim udziałem!