Nasza kancelaria oddłużeniowa znów wygrywa w sądzie z Efficenter sp. z o.o.

Nasza kancelaria oddłużeniowa spotkała się już z wieloma klientami pozwanymi przez Efficenter sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Powództwa tego podmiotu są wskutek naszych działań bardzo często oddalane. Z czego wynika tak duża skuteczność naszej kancelarii w sprawach z powództwa Efficenter sp. z o.o.?


Nasza kancelaria oddłużeniowa wie gdzie szukać braków pozwu, by wygrać sprawę! Dobrze znamy swoich przeciwników procesowych. Z łatwością możemy wytknąć przed Sądem każdy błąd i uchybienie powoda w sprawie o zapłatę. Niejednokrotnie Sądy w sprawach o zapłatę z powództwa Efficenter sp. z o.o. oddalały ich powództwo po zapoznaniu się z naszą argumentacją.


Przykłady wyroków oddalających z ostatniego czasu pokazują nam jedno. Nawet w błahej z pozoru sprawie warto wnieść sprzeciw od nakazu zapłaty. Dzięki naszym ostatnim działaniom nasi klienci nie muszą płacić podmiotowi ponad 5000,00 zł, jak również kosztów sądowych. Mamy za sobą już setki spraw z powództwa tego podmiotu. Dzięki naszym działaniom dziesiątki tysięcy złotych pozostało w portfelach naszych klientów.


Czy Efficenter sp. z o.o. złoży apelację?


Niejednokrotnie, po korzystnym dla naszych klientów wyroku, powód składa wniosek o uzasadnienie (do czego oczywiście ma prawo) i wywodzi apelację od niekorzystnego dla siebie orzeczenia. Nasza kancelaria oddłużeniowa wie jednak, że apelacje w tego typu sprawach w większości nie zasługują na uwzględnienie. Zapewniamy swoim klientom reprezentację nie tylko przed Sądem I, ale i II instancji. Nigdy nie zostawiamy naszych klientów bez pomocy. Jeżeli tylko otrzymałeś nakaz zapłaty (pozew, wyrok) w sprawie z powództwa Efficenter sp. z o.o. napisz do nas. Pomożemy!
Pamiętaj, że od otrzymanego nakazu zapłaty przysługuje Ci sprzeciw. Masz na to tylko 14 dni. Nie możesz przedłużyć tego terminu, my także nie możemy tego zrobić ! Jeżeli zgłosisz się po upływie tego terminu co do zasady nakaz się uprawomocni. Dlatego nie zwlekaj! Nasza kancelaria oddłużeniowa czeka pod numerem telefonu: 735 119 530.

Zapoznaj się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/wygrane-sprawy-o-dlug-z-alektum-capital-ii-ag/