Redukcja zadłużenia w sprawie z powództwa Mikrokasa S.A.!

Czy warto analizować sprawy?

Zwłaszcza te dotyczące zadłużeń?

Oczywiście, że tak.

Bardzo często udaje nam się przeprowadzić postępowanie, którego wynikiem jest znaczna redukcja zadłużenia.

Pokazuje to miedzy innymi historia naszej Klientki.

Pani, która została pozwana przez spółkę MikroKasa S.A. o zapłatę przeszło 7 500 zł. Klientka otrzymała z sądu nakaz zapłaty, a następnie zgłosiła się do nas z prośbą o podjęcie obrony przed nakazem zapłaty w EPU.

Dokonaliśmy bezpłatnej analizy sprawy Klientki. Wtedy doradziliśmy wniesienie sprzeciwu od nakazu zapłaty. Dlaczego? Ponieważ naszym zdaniem roszczenie Mikrokasy S.A. było mocno zawyżone.

Po uzgodnieniu warunków współpracy, Klientka zdecydowała się powierzyć nam prowadzenie sprawy.

Współpracujemy z doświadczonymi prawnikami, którzy prowadzili wiele podobnych postępowań. Są to zarówno sprawy przeciwko MikroKasa S.A., jak również przeciwko innym wierzycielom.

Na przestrzeni lat zdobyliśmy wiedzę oraz odpowiednie umiejętności, które pozwalają nam obrać odpowiednią taktykę procesową. Wszystko zależy od tego, z jakim przeciwnikiem i jaką sprawą mamy do czynienia.

W tej sprawie, nasze doświadczenie przełożyło się na pozytywny wyrok.

Wyrokiem sądu z pierwotnej kwoty 7 500 zł pozostało jedynie ok. 2.200 zł, tym samym udało nam się obniżyć zadłużenie Klientki o kwotę ponad 5.000 zł! Co więcej, koszty procesu w przeważającej części musiała ponieść MikroKasa S.A.

Przeciwnik: MikroKasa S.A.

Rodzaj sprawy: oddłużenie, redukcja długu, obrona przed nakazem zapłaty w postępowaniu upominawczym, sprzeciw od nakazu zapłaty, obrona przed pozwem, zawyżone koszty chwilówki

Rezultat: wygrana w ponad 70%

735 119 530

kontakt@konsument-wygrywa.pl

Zapraszamy!

.