RK Recovery S.A. znów przegrywa.

Sąd Rejonowy w Jarocinie w niedawnym wyroku oddalił powództwo RK Recovery S.A. z siedzibą w Warszawie przeciwko naszej klientce.

Broniąc naszej klientki w sprawie z powództwa RK Recovery S.A. podnieśliśmy w naszych pismach liczne zarzuty. Dzięki nim Sąd uznał, że dokumenty przedstawione przez powoda nie są wystarczające.

Braki i uchybienia w dokumentacji przedstawianej przez powodów w sprawach o zapłatę niejednokrotnie decydują o sukcesie ich przegranej.

Wiemy jakich zarzutów użyć, by odniosły one skutek w postaci oddalenia powództwa. Choć nie zawsze jest to możliwe, w każdej sprawie robimy co w naszej mocy, by proces sądowy zakończył się całkowitym sukcesem naszego klienta.

Takich wyroków w sprawach z powództwa RK Recovery S.A. zapadło więcej, w całej Polsce!

Wyroki całkowicie oddalające powództwa powoda zapadły również m.in. w sprawach we Wschowie, Wejherowie oraz Jarocinie. Co istotne, podmiot w podanych przykładowo sprawach naszej kancelarii apelował nieskutecznie. Sądy Okręgowe w podanych jako przykład sprawach nie uznały jego zarzutów za trafne i oddaliły apelacje. Tym samym nasi klienci nie muszą płacić na rzecz RK Recovery S.A. wielu tysięcy złotych! Prawomocne oddalenie powództwa powoduje, że przegrywający powód nie będzie już mógł pozwać naszych klientów powołując się na tę samą podstawę faktyczną powództwa.

Nasi klienci zwracając się do nas po pomoc prawną mogą mieć pewność, że trafili w ręce profesjonalistów. Od lat zajmujemy się tematyką oddłużania. Jeżeli masz problem z długami pomożemy Ci, zadzwoń do nas: 735 119 530. Pamiętaj, że na sprzeciw od nakazu zapłaty masz 14 dni od dnia otrzymania przesyłki z Sądu!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/niezasadne-roszczenie-i-wygrana-z-efficenter-sp-z-o-o/