Wygrana sprawa sądowa z Syner sp. z o.o.

Wygrana sprawa sądowa to dobra wiadomość. Szczególnie w czasie epidemii Covid, gdy jesteśmy zalewani tymi złymi.

Na koncie naszej klientki widnieje wygrana sprawa sądowa. Byliśmy bardzo zadowoleni, kiedy mogliśmy przekazać Pani Annie dobrą informację. Powództwo wniesione przez firmę Syner sp. z o.o., które opiewało na kwotę ponad 2500 zł zostało oddalone. Dodatkowo naszej klientki nie obciążono kosztami postępowania.

Dzięki temu, że Pani Anna zgłosiła się do nas, mogliśmy zastosować naszą argumentację.

Dotyczyła ona zwłaszcza bardzo wysokich kosztów pożyczki i… przekonała Sąd. W efekcie oddalił on całe roszczenie powoda – Syner sp. z o.o. Kosztami postępowania obciążył przegranego. Pani Anna może już spać spokojnie.
Jednakże, aby pożyczkobiorca mógł usłyszeć dobre wiadomości co do postępowania powinien zgłosić się do nas. Wtedy możemy podjąć w jego imieniu obronę procesową.

Warto dzielić się swoimi problemami ze specjalistami. Przykład Pani Anny pokazuje, że warto walczyć o siebie i równowagę w swoich finansach. Jednak potrzeba do tego pierwszego kroku, czyli skontaktowania się z nami.

Owoc naszej pracy to wygrana sprawa sądowa, m.in. dlatego, że natychmiast po otrzymaniu nakazu zapłaty klientka skontaktowała się z nami.

To umożliwiło rozpoczęcie batalii o anulowanie długu. Należy pamiętać, że pożyczkodawcy narzucają w swoich umowach bardzo wysokie koszty pozaodsetkowe. Te sumy nie pasują w żaden sposób do kwoty, jakie otrzymuje konsument. Do tego dochodzą wysokie odsetki, które również znacznie zwiększają zadłużenie pożyczkobiorcy. Takie zadłużenie jest często niemożliwe do spłaty.

Otrzymałeś nakaz zapłaty z pożyczki? Napisz albo zadzwoń do nas!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/skok-stefczyka-i-wygrana-naszej-kancelarii/