Wygrana z RECOVERSO RMC OÜ!

Pani Katarzyna zwróciła się do nas po pomoc, gdy otrzymała pozew od nieznanego jej podmiotu, tj. Recoverso RMC OÜ z siedzibą w Tallinie.

Pewnie nie będzie dla Ciebie Konsumencie zaskoczeniem, że Pani Katarzyna nigdy wcześniej nie miała do czynienia z podmiotem Recoverso RMC. Nie słyszała o nim i nie brała od niego pożyczki!

Musieliśmy zapoznać się z przedstawioną przez powoda dokumentacją i wnieść w imieniu Pani Katarzyny sprzeciw od nakazu zapłaty. Standardowo, znaleźliśmy uchybienia w dokumentacji cesyjnej powoda. Zauważyliśmy też, że nasza klientka nigdy nie zawierała umowy na warunkach przedstawionych przez powoda.

Recoverso RMC przedstawił porozumienie, które miała zawrzeć rzekomo nasza klientka. Mieliśmy do niego liczne uwagi.

Sąd, po wniesionym przez nas sprzeciwie od nakazu zapłaty w postępowaniu upominawczym, wyznaczył termin rozprawy i oddalił powództwo. Wystarczyło zatem jedno nasze pismo, by sprawa została zakończona w I instancji! To duży sukces!

Pani Kasia nie musi spłacać Recoverso RMC OÜ z siedzibą w Tallinie kwoty ponad 6 000,00 zł! To dla niej wielka ulga. Takie wyroki dają nadzieję na korzystne oddłużenie!

Nie wiemy, który z naszych zarzutów okazał się być skuteczny, bowiem, będąc stroną zadowoloną z zapadłego rozstrzygnięcia, nie składamy wniosku o uzasadnienie. Jeżeli powód będzie chciał apelować to będzie musiał złożyć wniosek o uzasadnienie i opłacić apelację. Czy to zrobi? Tego nie wiemy. Nawet jeżeli tak się stanie to będziemy bronić tego wyroku przed Sądem Okręgowym.

Niejednokrotnie, nasi klienci wpadają w spiralę zadłużenia i zaciągają zobowiązania od różnych podmiotów. W efekcie z kilku tysięcy złotych dług rośnie do kilkudziesięciu, a czasem bywa i tak, że do kilkuset tysięcy złotych. Dlatego samodzielna walka o oddłużenie może okazać się zbyt trudna.

Oddłużanie z pomocą profesjonalisty to najlepszy wybór, jeżeli chcesz szybko i dobrze zwalczyć swoje zadłużenie!

Jeżeli nie wiesz, co zrobić z rosnącymi długami, odbierasz nakazy zapłaty, które Cię przytłaczają, a windykatorzy dzwonią od rana do nocy na Twoją komórkę zadzwoń do nas, pomożemy!

Zapraszamy do zapoznania się z naszym ostatnim wpisem https://konsument-wygrywa.pl/oddluzanie/oddalenie-apelacji-skyline-associates-inc/